keď sa máš spýtaš ako sa mám, poviem len dobre spýtaš sa ma ako som sa mala, ako bolo ja poviem len: dobre a nemôžeš k tomu, niečo dodať..? iní vraveli, že bolo výnimočne, úžasne.. podľa teba bolo len dobre ó, áno, bolo naozaj dobre ale dobre je na trojku to teda nie, to sa mýliš Pán Boh, keď stvoril nebo, zem, vody, slnko, mesiac, hviezdy, rastliny, zvieratá, človeka povedal, že to bolo dobre bolo to dobre, nie na trojku bolo to dokonale a ja sa učím, že všetko dobré pochádza od Neho zhora, od Otca svetiel a všetko, čo činí On je dobre je nielen dobre je dokonale nič tomu nechýba a ja som z toho nadšená nič mi nechýba mám sa naozaj dobre stj