ako sa máš? dobre.

keď sa máš spýtaš ako sa mám, poviem len dobre
spýtaš sa ma ako som sa mala, ako bolo
ja poviem len: dobre

a nemôžeš k tomu, niečo dodať..? iní vraveli, že bolo výnimočne, úžasne..
podľa teba bolo len dobre
ó, áno, bolo naozaj dobre
ale dobre je na trojku
to teda nie, to sa mýliš
Pán Boh, keď stvoril nebo, zem, vody, slnko, mesiac, hviezdy,
rastliny, zvieratá, človeka
povedal, že to bolo dobre
bolo to dobre, nie na trojku
bolo to dokonale

a ja sa učím,
že všetko dobré pochádza od Neho
zhora,
od Otca svetiel
a všetko, čo činí On je dobre
je nielen dobre
je dokonale
nič tomu nechýba
a ja som z toho nadšená
nič mi nechýba

mám sa naozaj dobre
stj

Komentáre

Obľúbené príspevky z tohto blogu

keď máš dosť, ale namáš nič

Metro

môžeš plakať