Príspevky

Zobrazujú sa príspevky z dátumu marec, 2018

všetko má svoj čas

Obraz
Pár Kúskov Toho, Čo Momentálne Prežívam: .. existuje aj Boží čas (καιρός), ktorý Pán Boh naplánoval, ten my nevymyslíme, ten si mi sami nenaplánujeme.. tam len môžeme byť múdri alebo nemúdri.. (Efezským 5:15-17) ťažko sa mi rozhoduje byť múdrou (prosím si ju zhora aj to je dar - Jakub 1:5), ale jedno viem, že Boh všetko činí dobré, dokonalé a krásne - vo svojom čase (Kazateľ 3:11) je aj čas učiť sa (nielen vyhýbať sa objímaniu, facebookovaniu a iným aktivitám...) a je aj Boží čas (dokonale naplánovaný Ním), kedy sa stretnúť, rozprávať sa, tráviť spolu čas - hodiny času... veď to poznáte sama moc neviem, prečo tu píšem tento status, len som chcela vlastne v skratke napísať, že keby ste ma náhodou v nasledujúcom období zháňali, nebudem tu aktívna, budem na mobile, poprípade budem čekovať maily.. prajem nám všetkým, aby sme mali Božiu múdrosť a nesprávali sme sa ako nemúdri (čo tak často robím, help..) a vedeli vykupovať čas ... a samozrejme že na tie časy objímania, rad...

vo všetkom ťa vidím

moje srdce je plné vďačnosti preplnené chválou neviem zatvoriť moje ústa ___________si všade okolo berieš každý môj strach napĺňaš moje dni radosťou Tvoj pokoj prebýva vo mne oblečená v Tvojom zasľúbení strácam sa v Tvojej kráse Ty si tu stále pre mňa ________________________ vo všetkom ťa vidím