Príspevky

Zobrazujú sa príspevky z dátumu november, 2016

buď úprimný

"...Ty voči úprimnému počínaš si úprimne." Žalm 18:26 (Evanjelický preklad) .(snažím sa nájsť ten quote, ale neviem kto to kedy hovoril napísal, tak sa to pokúsim sformulovať do vlastných slov). niečomu v živote nerozumieš, nevieš, nie si si istý.. neboj sa povedať to Bohu, tak ako to je, ako to cítiš, že sa v tom nevyznáš, nevieš čo je správne.. ale nezasekni sa. nedovoľ, aby ťa tvoja neistota zastavila v živote. ak si úprimný a úprimne ho hľadáš.. nikdy ti nedovolí odísť od Neho tak ďaleko, aby sa ťa nedokázal zase pritiahnuť k sebe a úprimne ti povedať, čo je zlé, kde si spravil chybu alebo aj iba jednoducho vysvetlil, čo je to správne... niekedy proste nevieme, a často to nie je preto, že by sme sa Boha nepýtali alebo preto, že by nám nechcel povedať, ale najmä pre to, aby sme sa naučili Mu dôverovať.  tak ja na dnes iba toľko nech vás Pán Boh mocne žehná  vaša somtoja

"chuť do práce"

dnes som bola behať.. posledné dni som len sedela na intráku, ani do školy sa mi nechcelo, nechápala som čo tu robím.. sedela som na izbe iba jedla a jedla pozerala seriály. do školy meškala a niektoré hodiny jednoducho vymeškala.. tento stav trval 5 dní, ale začal oveľa oveľa skôr. nič sa mi nechcelo, lebo všetko mi prišlo zbytočné. (nechcem to tu rozoberať viac - každý ste tie pocity zažili..) konečne po 5 dňoch.dala som si krátku 5 km trasu a nezobrala som si slúchadlá,1 aby mi tempo neurčovala hudba, ale aby si moje nerozhýbané telo udalo tempo samo.nevládala som, ako inak.. hneď ma na to upozornila bolesť v pravom boku.chcela som to otočiť, ale fúkal protivietor, takže som sa uspokojovala aspoň tým, že cestou späť mi nebude prekážkou ale pomocou. ako veľmi som sa mýlila. takmer v polovičke som si uvedomila, že silný vietor sa otočil a ja nemala na výber.vychutnala som si posledné metre bez vetru - otočila sa a bežala zase proti. avšak v tej bezveternej chvíľke mi Pán Boh p...