Príspevky

Zobrazujú sa príspevky z dátumu január, 2018

feedback

Každým odbehnutým kilometrom si uvedomujem, koľká to milosť, že vôbec smiem chodiť. # oneyearoneweek # celebration # Ž32 :8 # myprayer # rompemesiesnecesario # greatfulheart # ránosnežilo # trenčín a keď máš pocit, že sa momentálne nachádzaš na operačnom stole, vedz, že Pán Boh je dobrý a nedovolí, aby si sa zlomil tak, aby ťa to odstavilo, zastavilo, zničilo; odrezáva len to, čo ťa ťahá dole, aby ťa mohol pozdvihnúť a dať ti niečo lepšie - oveľa lepšie.

povedz strachu nie

"V láske niet strachu, a dokonalá láska vyháňa strach, lebo strach má v sebe trest, a kto sa bojí, nie je dokonalý v láske." 1. J 4:18 ..stále sa učíme dôverovať.. nechať sa niesť Povedz strachu, nie! raz som niekde čítala, že keď sa bojíme, nedôverujeme Bohu, že Jeho plány s nami sú dobré. áno, vtedy presne vtedy robíme rozhodnutia, ktoré neskôr ľutujeme, ale preto Dávid píše, že len dobré a milosť ma budú sprevádzať po všetky dni môjho života. ešteže je tam tá milosť... Boh má pre nás len dobré, ale keď Mu nedôverujeme a urobíme blbosti je tam milosť (tá nám stačí). náš Nebeský Otecko nás pozná najlepšie a vie, že ju potrebujeme a On všetky veci otočí na dobré, keď Mu ich odovzdáme. jaj, tá naša tendencia zobrať všetko do vlastných rúk, robiť veci podľa našich predstáv.. strach. učíme sa veriť, nechať sa niesť Vedz, že tvoj Boh je blízko. Nenechaj a uväzniť strachom v minulosti alebo na jednom mieste.