mňa blaží Božia blízkosť
ďakujem všetkým mojim, ktorí ste si mi v posledných dňoch venovali kúsok svojho času (ako vždy hovorím, najvzácnejšej komodite, ktorú máme).. či už to bolo pár písmenok, ktorými ste ma nesmierne potešili; aj tým, ktorí napriek môjmu zákazu, vymýšľali darček, ktorým mi urobili toľko radosti (snáď sa obdobie "priberáme-lebo cukríky" už končí), ale aj tým, ktorí prišli (aj precestovali pol dňa), aby sa na mňa usmiali a bláznili sme sa spolu...veľa to pre mňa znamená, ale čo najviac viem, že bol tieto dni Pán Ježiš, život náš, a ja viem, že bol s nami a my boli s Ním (lebo povedal... Mt 18:20) a ja sa priznávam, že "mňa blaží Božia blízkosť..." Ž 73:28 a ja vám to všetkým musím povedať, aký je môj nebeský Otecko ku mne dobrý. a spievam si stále dokola túto starú dobrú klasiku https://www.youtube.com/watch?v=sj62hX119vs "Ja som však stále s Tebou, držíš ma za pravicu. Vedieš ma svojou radou a potom do slávy ma prijmeš. Kohože mám na nebi?...