očakávaj
doplnok, teda pár veršíkov, ktoré sa mi cestou pripomínali ... " Ajhľa, ruka Hospodinova nie je prikrátka zachraňovať a Jeho ucho nie je tak nedoslýchavé, aby nepočulo. Ale vaše neprávosti sa stali hrádzou medzi vami a vaším Bohom! Vaše hriechy zakryli Jeho tvár pred vami, takže nepočuje ." Izaiáš 59:1-2 "Navráťte sa ku mne, a ja sa navrátim k vám. - hovorí Hospodin mocností" Malachiáš 3:7 ..milujem tohto proroka.. a posledné slovo a teda aj dnešný pozdrav od mojej ružovej Biblie "Očakávaj na Hospodina! Pevný buď! Nech je zmužilé tvoje srdce a očakávaj na Hospodina!" Žalm 27:14 toto sú slová, ktoré mi Pán Boh pripomínal, kým som behala a tie ostatné pre mňa si musím(e) najprv zažiť a potom sa aj pozdieľam On je dobrý a verný Boh opäť vás zdraví vaša somtoja