Príspevky

Zobrazujú sa príspevky z dátumu júl, 2017

očakávaj

doplnok, teda pár veršíkov, ktoré sa mi cestou pripomínali ... " Ajhľa, ruka Hospodinova nie je prikrátka zachraňovať a Jeho ucho nie je tak nedoslýchavé, aby nepočulo. Ale vaše neprávosti sa stali hrádzou medzi vami a vaším Bohom! Vaše hriechy zakryli Jeho tvár pred vami, takže nepočuje ." Izaiáš 59:1-2 "Navráťte sa ku mne, a ja sa navrátim k vám. - hovorí Hospodin mocností" Malachiáš 3:7 ..milujem tohto proroka.. a posledné slovo a teda aj dnešný pozdrav od mojej ružovej Biblie "Očakávaj na Hospodina! Pevný buď! Nech je zmužilé tvoje srdce a očakávaj na Hospodina!" Žalm 27:14 toto sú slová, ktoré mi Pán Boh pripomínal, kým som behala a tie ostatné pre mňa si musím(e) najprv zažiť a potom sa aj pozdieľam On je dobrý a verný Boh opäť vás zdraví vaša somtoja

ZASTAV SA!

Obraz
ráno som vybehla von, ako zvyčajne, tentokrát predsa trochu inak, s tichým výkrikom: "Bože, hovor ku mne!".. po búrke sa vždy behá dobre, ešte lepšie so slniečkom vykúkajúcim spoza oblakov zohrievajúcim vám chrbát rada sa počas behania modlím a rozmýšľam o mojom Bohu, je to krásny vzácny čas... ale už dlhšie sa sťažujem na protivietor, ktorý ma núti rozmýšľať nad samotným behaním, vtedy sa neviem uvoľniť a iba proti nemu bojujem, bojujem za každý odbehnutý krok (..asi to niektorí poznáte, počasie, ale najmä tí, ktorí beháte pri vode..) behávam takú trasu po hrádzi - 2,5 tam 2,5 späť, rovinka, takže úplná pohodka. cestou tam som oproti mne stretla chlapca na bicykli - išiel mega pomaly, a keď som sa už vracala, opäť som ho stretla tentokrát išiel v mojom smere, ľahko by som ho predbehla, lebo išiel najpomalšie ako sa len dalo :) ) a ja sa pri ňom zastavila, pozdravila ho a opatrne (s úsmevom..) reagovala na rýchlosť jeho jazdy. poznamenal, že bude musieť ísť e...