THIS LITTLE LIGHT OF MINE
dnes (original na doraste sa) budeme rozprávať kúštik o niečom inom, a predsa niečo aj pre tých, ktorý sa nemôžete zúčastniť - krátke D.E.V.O. na dnes :) „ Nech tak svieti vaše svetlo pred ľuďmi, aby videli vaše dobré skutky a velebili vášho Otca, ktorý je v nebesiach “ Mt 5:16 už dlhšie obdobie uvažujem nad tým, že ako kresťania sa často dostávame do dvoch extrémov: ...buď sa uspokojíme s tým, že sme spasení (že máme odpustené hriechy a sme očistení) a žijeme si ako sa nám chce – teda nežiarime (joj a Pán Ježiš sa za nás hanbí, a predsa nás miluje a vždy nám všetko odpustí, lebo sme Jeho deti) ...alebo žiarime, čerpáme priazeň a požehnanie, ktoré pramení z toho, že nám je odpustené a že sme očistení, a postupom času si začneme pripisovať zásluhy za náš zmenený život (ach tá pýcha). zažila som obe, bola som aj namyslená, ale naopak zároveň som sa často kvôli svedectvu môjho života hanbila povedať, že som kresťan. A potom, keď si začnete vážiť Kristovu obeť a d...