zase som bola behať
On jediný ma drží pokope svojou láskou Jeho ruky nesú všetko zlomené do radosti a spolu prerážame vetry len v Ňom sa utíši moja duša a v jeho náručí nachádzam odpočinutie (i za pochodu) s Ním bežím a neustávam, bežím do istého cieľa, ale aj tá cesta jednoznačne stojí za to... keď ti dáva krásu a zázrak, a ty utekáš za Ním a už len s Ním necháš Ho, aby viedol tvoj krok # svedectvoŽivotasNím # lifewithJesus # nemenilabysomzanič áno, zase som bola behať ...ale keď ja sa s Ním tak rada rozprávam