Príspevky

Zobrazujú sa príspevky z dátumu február, 2018

zase som bola behať

On jediný ma drží pokope svojou láskou Jeho ruky nesú všetko zlomené do radosti a spolu prerážame vetry len v Ňom sa utíši moja duša a v jeho náručí nachádzam odpočinutie (i za pochodu) s Ním bežím a neustávam, bežím do istého cieľa, ale aj tá cesta jednoznačne stojí za to... keď ti dáva krásu a zázrak, a ty utekáš za Ním a už len s Ním necháš Ho, aby viedol tvoj krok # svedectvoŽivotasNím # lifewithJesus # nemenilabysomzanič áno, zase som bola behať ...ale keď ja sa s Ním tak rada rozprávam

"poďte ku mne"

Obraz
..keď už hneď z rána dostanete takéto pozvanie: "Poďte ku mne všetci, ktorí sa namáhate a ste preťažení; a ja vám dám odpočinutie!" Mt 11:28 P.S. keby mal Ježiš facebook tak by som Ho označovala na všetkým mojich príspevkoch, či už sa mám dobre alebo ťažko; som šťastná alebo sa mi slzy tlačia do očí; či mi je hej alebo riešim problém za problémom; cítim sa ako na koni alebo som zase všetko pohnojila, On je tam stále som mnou... https://www.youtube.com/watch?v=uZD8odWR8X4