zase som bola behať

On jediný ma drží pokope svojou láskou
Jeho ruky nesú všetko zlomené do radosti
a spolu prerážame vetry

len v Ňom sa utíši moja duša
a v jeho náručí nachádzam odpočinutie (i za pochodu)

s Ním bežím a neustávam,
bežím do istého cieľa,
ale aj tá cesta jednoznačne stojí za to...

keď ti dáva krásu a zázrak,
a ty utekáš za Ním
a už len s Ním
necháš Ho, aby viedol tvoj krok
#svedectvoŽivotasNím #lifewithJesus #nemenilabysomzanič
áno, zase som bola behať
...ale keď ja sa s Ním tak rada rozprávam

Komentáre

Obľúbené príspevky z tohto blogu

keď máš dosť, ale namáš nič

Metro

môžeš plakať