Príspevky

Zobrazujú sa príspevky z dátumu 2019

keď máš dosť, ale namáš nič

Obraz
dnes ráno som išla do Lidla chcela som len kúpiť pár vecí, pre mojuj sestru: nejakú ryžu, cestoviny, smotanu.. lebo ma takmer každý deň poýva na obed a ja neviem ako by som jej vynaďakovala trojminútový nákup bol už hotový, pri pokladni som sa rýchlo dostala na radu, ale v tom som si spomenula, že v peňaženke nemám žiadne peniažky.. kartu mám opäť prázdnu jednu aj druhú, a drobákov by som naškrábala tak len na polovicu môjho nákupíku po chvíľke, keď mi to začalo všetko dopínať som nahlas povedala, že nemám peniažky.. že som si ich zabudla. cítila som sa trápne.. aby sme to uviedli na správnu mieru, do obchodu som išla s istotou. je síce pravda, že už si pomaly začínam zvykať na to, že mám v peňaženke peniažky maximálne na cestu do roboty, ale tentokrát som vedela, že peniažky mám... pán manžel mi všera dal desať eur a ja ich chcela využiť správne :) v tom som si spomenula, že tie som si vložila do vrecka v kabelke a nie do peňaženky - celá ja.. nemohlo mi to napadnúť skôr? pani p...

Pozeraj do ďaleka

Obraz
zabudnutý príbeh prichádza s omeškaním včera som stratila peňaženku... myslela som, že som si ju zabudla v robote, cítila som sa opäť ako totálne nemehlo.. hanbila som sa mega, ale priznala sa môjmu manželíkovi  😍  ... a vypýtala si peniažky aspoň na cestu do roboty, veď tam ju už snáď nájdem.. nestalo sa, nikde tam nebola a mne sa už potilo za ušami. opäť som sa cítila nemožná a tento pocit sa vo mne kumuloval posledné dni, týždne, mesiace a ja nechala, aby vo mne rástol  :(  ... modlila som sa a v tom som si z ničoho nič spomenula, že možno som ju zabudla u kamaráta v aute.. o chvíľu mi volal, že je tam po robote som sa rozhodla, že si po ňu zbehnem.. avšak vo vrecku som mala len pár centov... s malou dušičkou som nastupovala do autobusu a modlila sa, aby to stačilo... a áno, zázrak... aj napriek mojej "nešikovnosti" mi zostali ešte tri centy.. cestou som rozmýšľala, že aký je Pán Boh ku mne dobrý ... čítala som si knižku, zapisovala myšlienky a pocity do môjho de...