mňa blaží Božia blízkosť

ďakujem všetkým mojim, ktorí ste si mi v posledných dňoch venovali kúsok svojho času (ako vždy hovorím, najvzácnejšej komodite, ktorú máme).. či už to bolo pár písmenok, ktorými ste ma nesmierne potešili; aj tým, ktorí napriek môjmu zákazu, vymýšľali darček, ktorým mi urobili toľko radosti (snáď sa obdobie "priberáme-lebo cukríky" už končí), ale aj tým, ktorí prišli (aj precestovali pol dňa), aby sa na mňa usmiali a bláznili sme sa spolu...veľa to pre mňa znamená, ale čo najviac
viem, že bol tieto dni Pán Ježiš, život náš, a ja viem, že bol s nami a my boli s Ním (lebo povedal... Mt 18:20)

a ja sa priznávam, že "mňa blaží Božia blízkosť..." Ž 73:28 a ja vám to všetkým musím povedať, aký je môj nebeský Otecko ku mne dobrý.

a spievam si stále dokola túto starú dobrú klasiku https://www.youtube.com/watch?v=sj62hX119vs
"Ja som však stále s Tebou, držíš ma za pravicu. Vedieš ma svojou radou a potom do slávy ma prijmeš. Kohože mám na nebi? A keď som s Tebou netúžim po zemi." Žalm 73:23-25

"Ak ste boli vzkriesení s Kristom, hľadajte to, čo je hore, kde Kristus sedí na pravici Božej. Myslite na to, čo je hore, a nie na to, čo je na zemi. Veď ste umreli, a váš život je skrytý s Kristom v nebi." Kol 3:1-3

Komentáre

Obľúbené príspevky z tohto blogu

keď máš dosť, ale namáš nič

Metro

môžeš plakať