povedz strachu nie

"V láske niet strachu, a dokonalá láska vyháňa strach, lebo strach má v sebe trest, a kto sa bojí, nie je dokonalý v láske." 1. J 4:18
..stále sa učíme dôverovať..
nechať sa niesť
Povedz strachu, nie!
raz som niekde čítala, že keď sa bojíme, nedôverujeme Bohu, že Jeho plány s nami sú dobré. áno, vtedy presne vtedy robíme rozhodnutia, ktoré neskôr ľutujeme, ale preto Dávid píše, že len dobré a milosť ma budú sprevádzať po všetky dni môjho života. ešteže je tam tá milosť... Boh má pre nás len dobré, ale keď Mu nedôverujeme a urobíme blbosti je tam milosť (tá nám stačí). náš Nebeský Otecko nás pozná najlepšie a vie, že ju potrebujeme a On všetky veci otočí na dobré, keď Mu ich odovzdáme.
jaj, tá naša tendencia zobrať všetko do vlastných rúk, robiť veci podľa našich predstáv.. strach.
učíme sa veriť, nechať sa niesť
Vedz, že tvoj Boh je blízko.
Nenechaj a uväzniť strachom v minulosti alebo na jednom mieste.

Komentáre

Obľúbené príspevky z tohto blogu

keď máš dosť, ale namáš nič

Metro

môžeš plakať