všetko má svoj čas

Pár Kúskov Toho, Čo Momentálne Prežívam:
..
existuje aj Boží čas (καιρός), ktorý Pán Boh naplánoval, ten my nevymyslíme, ten si mi sami nenaplánujeme.. tam len môžeme byť múdri alebo nemúdri.. (Efezským 5:15-17) ťažko sa mi rozhoduje byť múdrou (prosím si ju zhora aj to je dar - Jakub 1:5), ale jedno viem, že Boh všetko činí dobré, dokonalé a krásne - vo svojom čase (Kazateľ 3:11)
je aj čas učiť sa (nielen vyhýbať sa objímaniu, facebookovaniu a iným aktivitám...)
a je aj Boží čas (dokonale naplánovaný Ním), kedy sa stretnúť, rozprávať sa, tráviť spolu čas - hodiny času... veď to poznáte
sama moc neviem, prečo tu píšem tento status, len som chcela vlastne v skratke napísať, že keby ste ma náhodou v nasledujúcom období zháňali, nebudem tu aktívna, budem na mobile, poprípade budem čekovať maily..
prajem nám všetkým, aby sme mali Božiu múdrosť a nesprávali sme sa ako nemúdri (čo tak často robím, help..) a vedeli vykupovať čas
... a samozrejme že na tie časy objímania, radovania sa a smiechu sa už teraz veľmi teším.. veď ma poznáte 

"a nežijem už ja, ale žije vo mne Kristus." Galatským 2:20

Fotka Sary Papovej.

Komentáre

Obľúbené príspevky z tohto blogu

keď máš dosť, ale namáš nič

Metro

môžeš plakať