všetko má svoj čas
Pár Kúskov Toho, Čo Momentálne Prežívam:
..
existuje aj Boží čas (καιρός), ktorý Pán Boh naplánoval, ten my nevymyslíme, ten si mi sami nenaplánujeme.. tam len môžeme byť múdri alebo nemúdri.. (Efezským 5:15-17) ťažko sa mi rozhoduje byť múdrou (prosím si ju zhora aj to je dar - Jakub 1:5), ale jedno viem, že Boh všetko činí dobré, dokonalé a krásne - vo svojom čase (Kazateľ 3:11)
je aj čas učiť sa (nielen vyhýbať sa objímaniu, facebookovaniu a iným aktivitám...)
a je aj Boží čas (dokonale naplánovaný Ním), kedy sa stretnúť, rozprávať sa, tráviť spolu čas - hodiny času... veď to poznáte
sama moc neviem, prečo tu píšem tento status, len som chcela vlastne v skratke napísať, že keby ste ma náhodou v nasledujúcom období zháňali, nebudem tu aktívna, budem na mobile, poprípade budem čekovať maily..
prajem nám všetkým, aby sme mali Božiu múdrosť a nesprávali sme sa ako nemúdri (čo tak často robím, help..) a vedeli vykupovať čas
... a samozrejme že na tie časy objímania, radovania sa a smiechu sa už teraz veľmi teším.. veď ma poznáte
..
existuje aj Boží čas (καιρός), ktorý Pán Boh naplánoval, ten my nevymyslíme, ten si mi sami nenaplánujeme.. tam len môžeme byť múdri alebo nemúdri.. (Efezským 5:15-17) ťažko sa mi rozhoduje byť múdrou (prosím si ju zhora aj to je dar - Jakub 1:5), ale jedno viem, že Boh všetko činí dobré, dokonalé a krásne - vo svojom čase (Kazateľ 3:11)
je aj čas učiť sa (nielen vyhýbať sa objímaniu, facebookovaniu a iným aktivitám...)
a je aj Boží čas (dokonale naplánovaný Ním), kedy sa stretnúť, rozprávať sa, tráviť spolu čas - hodiny času... veď to poznáte
sama moc neviem, prečo tu píšem tento status, len som chcela vlastne v skratke napísať, že keby ste ma náhodou v nasledujúcom období zháňali, nebudem tu aktívna, budem na mobile, poprípade budem čekovať maily..
prajem nám všetkým, aby sme mali Božiu múdrosť a nesprávali sme sa ako nemúdri (čo tak často robím, help..) a vedeli vykupovať čas
... a samozrejme že na tie časy objímania, radovania sa a smiechu sa už teraz veľmi teším.. veď ma poznáte
"a nežijem už ja, ale žije vo mne Kristus." Galatským 2:20
Komentáre
Zverejnenie komentára