šteklím

dnes vás opäť zdraví moja 'ružová' Biblia a chcela by vás všetkých povzbudiť a poštekliť týmto veršom .. hľadajme Boha, kým sa dáva nájsť (Iz 55:6) :) oplatí sa.

Komentáre

Obľúbené príspevky z tohto blogu

keď máš dosť, ale namáš nič

Metro

môžeš plakať