... desperate for rain ..

krok za krokom, stovka za stovkou, kilometer za kilometrom.. utekám vpred mojou cestou, cestou môjho života
keď ma v pondelok prepadla depka, nevládala som už ďalej, hľadala som tie zásoby, aspoň kúsok sily pokračovať ďalej - teraz, keď to najviac potrebujem...
každým dňom sa to zhoršovalo a ja bola slabšia a slabšia, takto tesne pred finišom. začala som dúfať, že keď to odošlem, vytlačím, odovzdám, uľaví sa mi, jednoducho to prejde a ono nič, dokonca to bolo ešte horšie...
kedy som sa začala kamarátiť s beznádejou? ...sama neviem, nevládala som ani proti nej bojovať.
prišla som domov a vedela som, že s tým musím niečo spraviť, takto sa ďalej nedá
utekala som, áno utekala som opäť, tam kde som Ho stretla, tam, kde Ho stále stretnem a začala som Ho chváliť (ako som mohla zabudnúť na takú jednoduchú vec?)
začal mi vysvetľovať, že tam bol stále so mnou, že ma stále miluje a stále mi to dával najavo - i keď sa bojím alebo zlyhám
a ja sa opäť rozplývala v Jeho náručí, tak ako predtým, ktoré tu bolo pre mňa stále otvorené (ako som si to mohla nevšimnúť..?)
#radosťmivráťzozachranyTvojej #radosťPánovajenašousilou #idesaďalej #lensNím  

https://youtu.be/H7PeLxqQo_4

Fotka Sary Papovej.

Komentáre

Obľúbené príspevky z tohto blogu

keď máš dosť, ale namáš nič

Metro

môžeš plakať