..Ja na teba nezabudnem!



nesmierna RaDoSŤ v slzách, plači ..keď ti ide srdce roztrhnúť
snažíš sa vypnúť myšlienky
zapínaš zvuky, okolité obrazy, chute, situácie ... - nič ti to nehovorí
mobilizuješ city, rozum. aj vôľa ťa sklamala.
..počuješ Jeho hlas, ó, áno, počuješ Jeho hlas
 rozhodnutie s Ním prežívať všetko - V.Š.E.T.K.O. _______________ (miesto pre všetky časy slovesa byť) to najlepšie, čo som kedy mohla spraviť


ďakujem môj nebeský Otecko
nvždy tvoja stj
P.S. *BRING ME BACK TO LIFE*

Komentáre

Obľúbené príspevky z tohto blogu

keď máš dosť, ale namáš nič

Metro

môžeš plakať