...čakám...

keď na teba čakám
sľúbil si, že prídeš
vraj si sa aj tešil
viem, že ma máš rád
neviem, čo sa stalo
a ty sa neozývaš

nechcem ti stále volať ja,
písať ja a pripomínať sa ti

veď, keď vieš, že neprídeš,
že sa ti nedá prísť - napíš
ja to pochopím

takto len čakám
a pri každom  zvuku prichádzajúcom z diaľky sa strhnem
v nádeji, že si to ty
že si na mňa nezabudol
že len meškáš, lebo sa udialo niečo dôležité
že by si nezabudol, zase

a keď napíšeš a keď sa ozveš,
hneď sa usmejem
a naďalej čakám,
ale už to nie je márne čakanie
viem, že prídeš, lebo si to sľúbil
viem, že robíš všetko preto, aby si sa ku mne dostal
a ja čakám

ďakujem, že ma miluješ
takú aká som
ďakujem, že ma berieš aj so všetkými mojimi chabymi
ďakujem, že si to ešst so mnou nevzdal,
že mi odpúšťaš
a dávaš šancvu stále znova
stále rovnako miluješ,
že sa na mňa pozeráš cez moje chyby
s láskou

a ja čakám na to, kedy prídeš
a o to väčšou radosťou, lebo viem,
že dnes sa ideme modliť
dnes si ideme čítať spolu Božie slovo
dnes sa ideme spolu blížiť nášmu Bohu
a ja na to čakám

chcem Ho hľadať
a chcem Ho vzývať

som nedokonalá
ďakujem, že si ma neodpísal za všetko to, čo som v živote pokazila,
že mi stále odpúšťaš moje nedokonalosti
a nežiadaš odo mňa, aby som bola dokonalá, ale to,
aby som sa od teba neodvrátila
chceš, aby som bola s tebou,
lebo vieš, že by tak (spolu, tvárou v tvár) sa dá všetko vyriešiť

milujem ťa,
a preto čakám
čakám na teba

Komentáre

Obľúbené príspevky z tohto blogu

keď máš dosť, ale namáš nič

Metro

môžeš plakať